حاج هاذی کجباف اسطوره شد

شب شهادت امام هادی است و هادی ما چه باورمندانه رفتن خود را بااین شب پیوند زد . هادی کجباف نام یک فرد درون شناسنامه بود ، فرزندی از پدری ساکن در شهرستان شوشتر ولی امروز یک اسطوره درون تاریخ این سرزمین پر گهر شد فرزند ایران و اهل همه جهان و جاودانه ماند با نامی که تا ابد چون خورشید بر پهنه هستی میدرخشد و شیپور بیدارباش بر خفتگاان می زند و وای  بر آنان که خود را به خواب زده اند ، بر این شناسنامه جهانی فرزند ایران اسلامی که مرزها را درنوردیده است هرگز مهر ابطال زده نمی شود که کچباف یک نام نیست.
 
 نام آوریست که عبور از تلاطم ها برای اقتدای به امام و حقانیت شیعه را به زیبایی ترسیم کرد و شناساند ، و در کوران مسیر دشوار مبارزه تبدیل به یک مکتب شد که عروج از زمین به ملکوت در آن نمایان می شود  .برای هادی کجباف زندگی در این عرصه خاکی تنگ می نمود اصلا" وی اینجایی نبود و نگاه آسمانی داشت و از آسمان به زمین نظر اندازان را فقط فرشتگان می شناسند  (لن تنالواالبرحتی تنفقوا مماتحبون) او برای زندگی بخشبدن به دیگران. زندگی خوبش را بخشید کجباف آرام بال گشود و پرواز کرد و در قلب همه اسلام خواهان و دردمندان جهان جاگرفت .
 
نسلهای این دیاربرای همیشه به بزرگی از او یاد خواهند کرد و باید دانست حاج هادی کجباف با یازده زخم عمیق از دشمن بر پیکر استوارچون کوهش نستوه اما بیقرار، بهترین نشانه برای افتخار و مباهات در همیشه تاریخ گردید و  باید شهید می شد زیرا مرگ در بستر، برازنده او که مظهر وفا ، جوانمردی و ایثار و نماد شجاعت و پایمردی بود ، نبود و باید ردای شهادت میپوشید که لیاقتش را داشت تا از همرزمان شهیدش بازنماند و در کنارشان باشد و به قولش عمل کند بل احیا عند ربهم یرزقون .
به روح بلندش صلوات
/ 1 نظر / 90 بازدید
سرويس وبلاگدهي پيشرو بلاگ

با سلام سرويس وبلاگدهي پيشرو بلاگ با امکانات فوق العاده شامل هر وبلاگ داراي يک فروشگاه و يک انجمن و يک چت روم اختصاصي در خدمت شماست. (بدون هيچ گونه تبليغات بر روي وبلاگها) http://pishroblog.ir پيشرو بلاگ