قابل توجه شورای شهر شوشتر

روزهای جمعه گذر مشتاقان و دوستداران و مسافران بیشتر به شوشتر می افتد .

پل گرگر مسدود است و تنها راه ارتباطی برای خروج از مرکز شهر و زیارت بقاع متبرکه بلوار جدیدی ست که در تلاقی آن با خیابان پل علامه شیخ میدانی قرار گرفته است و به طرف جاده مسجدسلیمان می رود و دقیقا" اطراف آن میدان روزهای جمعه دستفروشان تجمع می کنند و نام جمعه بازار بر آن نهاده اند و بطور کلی ایاب و ذهاب و تردد وسایل نفلیه را مختل و ترافیک را چنان سنگین می سازد و راه بندانی بی سابقه بوجود می آید که در چهره هر کس نگاه می کنی عصبانیت و بر لبش نفرین و گلایه و چینهای پیشانی اش بسیار و ابروانش در هم کشیده اند و لبخندهای همیشگی را برلب ندارند.

باید برای جمعه بازار فکری کرد!و این طرح من در آوردی آشفته بازار را برچید و لبخند بهاری را بر لبها نشاند و برای مسافران تسهیلات فراهم نمود! بهترین تسهیلات برای مسافران و گردشگران آسان نمودن راههای ارتباطی با مناطق گردشگریست که فعلا با این شرایط و بر اساس اضطرار شیوه اجرایی موجود با آن منافات دارد .

اعضای شورای شهر بجای ورود در فضاهای زودرس انتخاباتی به قولهایشان عمل کنند و بیش از این تعلل ننمایند که حافظه تاریخی مردم بسیار قوی و هوشمندانه است و قلبها فقط افراد صادق را در خود جای خواهند داد.

 

/ 2 نظر / 7 بازدید
بیمه پاسارگاد

دعوت به همکاری در شرکت بیمه پاسارگاد یک موقعیت شغلی بی نظیر برای جویندگان کار... از کلیه دوستان و هم استانیهای عزیز در استان خوزستان علاقه مند به فعالیت در صنعت بیمه دعوت بعمل می آید شرکت بیمه پاسارگاد مطابق با آئین نامه 54 بیمه مرکزی اقدام به جذب و آموزش نماینده فروش بیمه عمرو تامین آتیه نموده است.لذا از دوستان علاقه مند به فعالیت در این زمینه با مزایای کم نظیر دعوت میشود تا با ارسال نام و نام خانوادگی،شماره تماس،تحصیلات،در صورت داشتن سابقه کاری رزومه کاری خود و همچنین شهر سکونت خود به ایمیل زیر یا پیامک و تماس با شماره های ذیل در این دوره های آموزشی شرکت نمایند. مزایای طرح: 1:اعطا کد نمایندگی رسمی بیمه های عمر و تامین آتیه 2:با حداقل مدرک دیپلم 3:حتی برای کارمندان دولت 4:بدون نیاز به سرمایه کار 5:اجباری نبودن دفتر کار 6:استفاده رایگان از دفتر مدیریت فروش 7:جلسات آموزش رایگان 8:درآمد عالی جهت نام نویسی و شرکت در این دوره ها از طریق ایمیل و شماره های تماس ذیل مشخصات ذکر شده در بالا را برای ما ارسال نمایید 09193408869 3743675_0611 haidar.kashef@gmail.com نشانی

داریونا

درود به همشهری ام موزه ی مردم شناسی خانه ی مرعشی ، حاصل بیش از سی سال تلاش آقای عباس نژادفتحی است. این موزه هم اکنون مورد استقبال بسیاری از مهمانان استانی و برون استانی قرار گرفته است. مایه شگفتی ان است که تلاش شبانه روزی آقای عباس نژادفتحی بدون هیچ چشم داشتی از هیچ سازمانی بوده و کاملا خودکفا و صرفا جهت ارتقا فرهنگ شهرستان شوشتر و حفظ میراث فرهنگی این شهر برای آیندگان است. ما مردم شوشتر خوب میدانیم که تاکنون به ندرت پیش آمده است که کسی اینچنین خالصانه و بدون چشمداشت برای این شهر بکوشد. بنده به نوبه ی خویش از ایشان برای دلسوزی هایشان جهت ارتقا فرهنگ شهرم سپاسگزارم.