خیران سلامت

از داشته هایمان به نحو احسن استفاده کنیم لازم است ضمن بهره گیری از ظرفیتهای موجود به الگوسازی برای نسلها و جامعه پیش رو نیز التفات نماییم تا با شناخت نقش الگوها بخشی از مشکلات و معضلات مرتفع شوند. سالهاست از رنج مشکلات بهداشتی و درمانی شهرستان شوشتر می نالیم!دانشکده علوم پزشکی ایجاد گردید تا با سرعت بیشتر و بهتری به این مطالبات پاسخ داده شود و همیشه در این خصوص به دولتها گلایه کردیم و از آن درخواست مساعدت نمودیم و خواهان افزایش اعتبارات مورد نیاز شدیم و در این راه هر مدیری اعتبارات بیشتر دولت را جذب نمود مورد تحسین قرار گرفت و از او تمجید کردیم و رویکرد مشارکتی مدیران تعریفی نداشت ! خود نیز بسیار سخن راندیم و ماندیم تا دستی بیاید و در نجات و بهبودی وضعیت کاری کند کارستان! و در این مسیر کسی از آنان که سرمایه ای از همراهی مردم اندوختند باید برمی خاست و دستها را بالا می برد و تسلیم مهربانیها و محبتهای مردم می شد و دست بر جیب می نمود و گوشه ای از پلاس پلاسیده را بر می داشت و تکانی می داد تا غبارش برهاند! در شهر من شوشتر باید می دیدم سودای عشق به وطن را تا لبخند بر لب آید . به این خبر در مورد شهر همجوار توجه کنید شاید عبرت بگیریم و راز شکوفایی و عمران و سربلندی را در یابیم وشمیم شکوفه های شوشتر را که شکوفا می شوند زیباتر حس نماییم خبر گزاریها نوشتند:

 حاج غلامحسین زاده دباغ” از خیرین حوزه سلامت دزفول هزینه تامین دو دستگاه دیالیز برای بیماران کلیوی را تقبل کرد.
به گزارش شبکه خبری دز(دز ان ان)، معاون دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت: فرزند این خیر به نمایندگی از پدر خود با حضور در جمع هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی دزفول مبلغ ۸۰۰ میلیون ریال جهت خرید دو دستگاه دیالیز اهدا کرد.
“علیرضا خسروپناه” افزود:استقبال خیرین حوزه سلامت برای مشارکت در ساخت و تجهیز مراکز درمانی در شهرستان دزفول رو به افزایش است.
وی اظهار کرد:بستر لازم برای جلب مشارکت خیرین حوزه سلامت در دانشگاه علوم پزشکی دزفول فراهم شده و کمک های قابل توجهی از سوی خیرین در این راستا پرداخت شده است.
خسروپناه افزود:خیرین حوزه سلامت شهرستان دزفول در ساخت مراکز بهداشتی و درمانی و نیز کمک به تجهیز مراکز درمانی همواره پیشتاز بوده اند.
بخش زیادی از مراکز بهداشتی ودرمانی شهرستان دزفول به همت خیرین و افراد نیک اندیش احداث ، تجهیز و راه اندازی شده است.
یک خیر دزفولی نیز اخیرا برای احداث بیمارستان سوانح و سوختگی در این شهرستان با هزینه خود اعلام آمادگی کرد.

این خبر یعنی اینکه باید بخواهیم تا سربلند شویم و آبادانی فراهم آید و به این باور رسیده ایم که موسم شعار پایان یافت و باید عمل نمود. خیران سلامت یک گام ارزشمند جهت سالم سازی اجتماعی هستند و نگاه خاص آنان را برای سلامتی می طلبند

/ 0 نظر / 16 بازدید