موزه مردم شناسی

موزه مردم شناسی در خانه مرعشی شوشترحاصل بیش ازسی سال تلاش آقای عباس نژاد فتحی است که مورد استقبال گردشگران قرار گرفته است .چشم انداز آبشارها از درون خانه مرعشی بسیار تماشایی است.و هر بازدید کننده خاطره های خویش را در اشیا موزه می بیند و تصویر پدران و مادرانی که در کناری ایستاده اند .

این موزه بدون کمک از سازمان و نهاد ی با هزینه شخصی عباس نژاد فتحی به دلیل علاقه جهت ارتقا فرهنگی و توجه به هویت تاریخی و میراث فرهنگی و پاسداشت آنان برگزار شده است و در پاسداشت میراث پدران ارزنده است لذا جا دارد از این حزکت ارزشمند الگو بگیریم و از ایشان صمیمانه تشکر و قدردانی نماییم و اورا مورد تقدیر قرار دهیم.

روز پنج شنبه ١١/١/٩٠ برای قدرشناسی و حمایت از این حرکت خداپسندانه از نمایشگاهی که حاصل رنج فردوسی وار برادر عزیزمان می باشد بازدید کنیم و یک شاخه گل تقدیم نماییم و دست مریزاد بگوییم .

دوباره بر مقدمه مکتوب موزه خواهد نگاشت:

بسی رنج بردم در این سال سی

عجم زنده کردم بدین پارسی 

/ 6 نظر / 7 بازدید
داریونا

سلام برای تلاشتون سپاسگزارم آقای سوارنژاد. بنده با آقای نژادفتحی تماس گرفتم و پستتون رو خوندم.ایشون بسیار تشکر کردن و فرمودن خدمتتون این پیام رو برسونم که "بنده قابل قیاس با فردوسی بزرگ نیستم اما این اقدام شما انرژی بسیاری به من داد و خستگی سالها را از تنم برد"

نگار

با سلام با تشکر از شما خواهش می کنم در این وضعیت کسی را به شوشتر دعوت نکنید

شادی

عید سال نو مبارک بنی آدم اعضای یکدیگرند منتظر حضور سرشار از لطفتان هستم قلمرنجه بفرمایید

هیدالو

سلام.باریکلا. بگم اگر ساعتی مشخص کنیت بختر نی .راس یه ساعت مشخصی کل پ هم رویم

امیر

سلام علی جان منم از آشنایی با شما خوشحالم آره واقعا جای شوشتر توی وباگم خالیه اما بزودی با ی پست مفصل سعی میکنم پرش کنم[گل]