شوشترندا

صدایی که سالهاست گوش تاریخ را می نوازد و تاریخ با افتخار می شنودوراه را باز می یابد

 
قابل توجه شورای شهر شوشتر
نویسنده : ع - سوارنژاد - ساعت ۱۱:٥٤ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۳ فروردین ۱۳٩٠
 

روزهای جمعه گذر مشتاقان و دوستداران و مسافران بیشتر به شوشتر می افتد .

پل گرگر مسدود است و تنها راه ارتباطی برای خروج از مرکز شهر و زیارت بقاع متبرکه بلوار جدیدی ست که در تلاقی آن با خیابان پل علامه شیخ میدانی قرار گرفته است و به طرف جاده مسجدسلیمان می رود و دقیقا" اطراف آن میدان روزهای جمعه دستفروشان تجمع می کنند و نام جمعه بازار بر آن نهاده اند و بطور کلی ایاب و ذهاب و تردد وسایل نفلیه را مختل و ترافیک را چنان سنگین می سازد و راه بندانی بی سابقه بوجود می آید که در چهره هر کس نگاه می کنی عصبانیت و بر لبش نفرین و گلایه و چینهای پیشانی اش بسیار و ابروانش در هم کشیده اند و لبخندهای همیشگی را برلب ندارند.

باید برای جمعه بازار فکری کرد!و این طرح من در آوردی آشفته بازار را برچید و لبخند بهاری را بر لبها نشاند و برای مسافران تسهیلات فراهم نمود! بهترین تسهیلات برای مسافران و گردشگران آسان نمودن راههای ارتباطی با مناطق گردشگریست که فعلا با این شرایط و بر اساس اضطرار شیوه اجرایی موجود با آن منافات دارد .

اعضای شورای شهر بجای ورود در فضاهای زودرس انتخاباتی به قولهایشان عمل کنند و بیش از این تعلل ننمایند که حافظه تاریخی مردم بسیار قوی و هوشمندانه است و قلبها فقط افراد صادق را در خود جای خواهند داد.